Angajam instalatori

 LOCURI DE MUNCA / Postat acum 7 luni de Nicolaescu Marian / 39 vizualizări

€ 1.00

Angajam instalator aparate de aer conditionat/ instalatii de climatizare

Cerintele postului:

Cel putin una din urmatoarele conditii:
-Frigotehnist
-Montator aer conditionat
-Instalator pentru sisteme de climatizare
-Muncitor calificat cu experienta în climatizare/ necalificat
Posesor permis de conducere categ. B – poate constitui un avantaj

Descrierea postului

Localitate: Bucuresti
Sa asigure montajul, reparaţii si service-ul aparatelor de aer conditionat; instalatii de climatizare, aparate frigorifice

Beneficii

– Program de lucru de luni pana vineri;
– Lucru in echipa;
– Contract de munca;
– Bonusuri

Descrierea companiei

Societate romaneasca, cu capital privat, cu experienta de peste 15 ani in executia si intretinerea sistemelor pentru instalatii de climatizare–ventilatie, precum si accesorii de montaj pentru instalatii.
Date de contact:
Tel. 0721819965
Email: mariannicolaescu@gmail,com

Detalii de contact

BucurestiSector 2,Bucuresti Afișează numărul de telefon *****

Contactați proprietarul acestei înregistrări

Anunțuri relaționate

Postat acum 6 luni

 Comert /  Buzau

Postat acum 8 luni

 La domiciliu /  Cluj

€ 5,000.00

Postat acum 6 zile

 LOCURI DE MUNCA

€ 100.00

Postat acum 10 luni

 Comert /  Botosani

€ 4,000.00

Popular

Postat acum 9 luni

Popular